Únor 2017

11-02-2017

11. února 2017 v 23:31 | weak flower
Včera jsem si sestavila takový miniplán, protože vím, že bey jídla dlouho nevydrřím. Prostě jsem si řekla, že pátky budou cheatdays. Hlavní důvod je, že si vpátky chodím často někam sednout s kamarády nebo s rodinou. Ale občasse může stát, že si to přehodím na sobotu, protože většinou právě vtento den navštěvujeme babičky, a každý víte, jak tou babiček probíhá... Takže jsem včera nepočítala kalorie, u babičky (vyjímečně jsme tam šli včera) jsem se cpala bábovkou a chlebíčky, večer jsme si s mamkou zašly na pivo a pizzu a před spaním jsem to náhdherně zakončila čokoládou...

Sama se divím, ale skoro nemám žádné výčitky. Prostě jsem si řekla, že toto bude jen jednou týdně, tak snad se aspoň budu více vostatních dnech držet.:))

Plán:
Po: max. 500 kcal (kardio min. 15 minut)
Út: max. 400 kcal (školní posilovna min. -200 kcal)
St: max. hladovka (kardio min. 15 minut)
Čt: max.300 kcal (školní posilovna min. -200 kcal)
Pá: cheatday
So: max. 600 kcal (jóga, protahování)
Ne: max. 500 kcal (jóga, protahování, posilování)

Všechno je to úplné maximum, takže se pochopitelně budu snažit jíst míň. Ale i kdyby semi to nepodařilo, taksi myslím, že to je celkem slušný,když hlavně splním to cvičení.
Jo, ještě abych nezapomněla. Taky jsem si nastavila pravidlo, že se o víkendu nebudu vážit, protože to by po cheatdayi následovala jedině deprese... pochopitelně

A jak se mi tedy vedlo dneska?

snídaně: bílý jogurt s ovesnými vločkami, půlkou banánu, chia semínky a sekanými mandlemi
svačina: x
oběd: x
svačina: x
večeře: půlka toastu se šunkou, sýrem a kousíčkem avokáda
pití: voda, mátový čaj, zelený čaj
pohyb: cca 25 min chůze, 10 min jóga, kliky, sedylehy, dřepy (všechno po 1 min)

příjem kcal cca: 417
výdej kcal cca: 125
Celkem spokojenost, ale vždycky to může být lepší!
Přeji vám všem dobrou noc

08-02-2017 a 09-02-2017

9. února 2017 v 19:03 | weak flower
Už je to pěkně dlouho, co jsem sem psala jídelníček... No, úplná hrůza to není, ale skvost taky ne. Posuďte samy.

08-02-2017
snídaně: x
svačina: 2 špaldové kaiserky se šunkou (94% masa), půlka obyčejné housky s máslem a šunkou
oběd: x
svačina: x
večeře: x
pití: voda, mátový čaj, zázvorový čaj, 2 espressa
pohyb: 30 min. chůze

příjem kcal cca: 731
výdej kcal cca: 104

09-02-2017
ranní váha: 51,4 kg
snídaně: 1 špaldová kaiserka se šunkou (94% masa), 3 jahody
svačina: 1 špaldová kaiserka se šunkou (94% masa)
oběd: x
svačina: x
večeře: x
pití: zelený čaj, voda, mátový čaj
pohyb: 15 minut běhu na pásu

příjem kcal cca: 396
výdej kcal cca: 226


Většinou svačinu, co mi mamka večer nachystá do školy (hehe, ano, pořád si hraju na malé dítě a moje mamka je v tomto ohledu hodná:D) jím jako snídani. Protože podle mě je to lepší sníst co nejdřív...
Teď zrovna chystá večeři... jíst nebo vyhodit?
Mám ukrutný hlad. Ne, už jsi jedla dost, podívej se!Ale já mám opravdu hlad. Běž se napít! Ale já už vypila asi půllitru vody a pořád nic. Musíš pít VÍC! VÍC! VÍC! ...ok, ale pak si vezmu jen malinký kousíček, jsem opravdu vyhladovělá. NESER MĚ UŽ TY TLUSTÁ BEČKO, UDĚLEJ SI TŘEBA 1000 ČAJŮ, ZAKOUŘI SI, ZACVIČ SI (PROTOŽE 15 MINUT BĚHU JE FAKT MÁLO) ALE JÍST NEBUDEŠ, ROZUMÍŠ?
Tyhle hádky uvnitř mě mě neskutečně štvou. Proč si už ta nenažraná polovina mé samé nedá pokoj? Aggggrrr!!!

Každopádně vám chci strašně moc poděkovat za tak krásné komentáře, už se necítím až tak osamělá, vy jste kouzelné!♥♥♥


NOW I'M A WARRIOR

8. února 2017 v 15:50 | weak flower
Jsem hnusná, jsem tlustá, cítím se hrozně sama, škola je peklo, známky raději nekomentuji a posledních pár dní jsem si "navykla" na večerní přežírání. Celé dny jen sedím, mám na uších sluchátka a přemýšlím, co já tu vlastně na tomto světě dělám. Chodím na školu, která mě absolutně nebaví a ani mi nejde, nikdy v životě v takovém oboru pracovat nechci a já vlastně ani nevím co chci. Nesnáším jakékoli pravidla, slušnost, zvyky... Prý jsem bohém. Jo, asi jo. Jednou napíšu nějaký bestseller, namaluju nějaký masterpiece nebo složím megahit, ať mi z toho kápne nějaká ta kačka a nebudu muset celý život dřepět někde v kanclu od 7 do 7. Nesnáším stereotyp a neskutečně mě den za dnem vyčerpává. Pořád stejní lidé, pořád stejné kecy, žádné porozumnění a žádné konverzace na úrovni. Potřebuju vidět své opravdové přátele a povídat si s nimi celé dny - pak už zase budu vědět proč žít. Všichni jsou daleko, hrozně daleko...

DNESKA UŽ PROSTĚ ŽÁDNÉ JÍDLO! NENENE, NEMÁŠ HLAD! UŽ JSI SEŽRALA CELOU SVAČINU (2 špaldové housky se šunkou a salátovou okurkou + kamarádka ti nabídla půl housky) A TYS TO SEŽRALA! STYĎ SE!!!

Potřebuju kontrolu, potřebuju už se konečně pořádně vyspat a opravdu dodržet plán na únor. Ještě je čas, ještě to můžu dohnat. A nebo se aspoň dost přiblížit.

Hodím sem zase nějaké to thinspo, můj mozek si opravdu musí uvědomit, že jídlo je můj nepřítel. Že jídlem nevyřeším svoje pochmůrné myšlenky ani problémy, nic. Akorát si zas přidělám na problémech. Budu ještě tlustší. fuj.

Včera jsem se vážila a skoro se rozbrečela. "Ne. ne. ne. To prostě nejde, to nemůže být pravda doprdele!" 53,3kg.
Dnes mám v plánu se plně ponořit do učení, čtení knihy a učení se na klávesy. Potřebuju se na něco plně soustředit.
Večer to zakončím nějakým kardiem. Jo, to by šlo.

stydím se, tak hrozně se stydím, že toto čtete... Ale nebylo by fér tu psát jen o tom jak "jsem už 3 dny nejedla a váha jde perfektně dolů a cítím se skvěle" Ale doufám Věřím, že článek na tento způsob brzy přijde.

Opatrujte se, květinky

trocha inspirace♥

5. února 2017 v 15:48 | weak flower
Stačila jsem si všimnout, že většině z vás poslední dobou nedaří. Mně taky ne, mně taky ne...
Tak jsem si říkala, že nebude vůbec špatný nápad tu hodit nějaké to thinspo. :))do delší době

3. února 2017 v 20:26 | weak flower
Dlouho jsem tu nebyla...
Měla jsem nározky, tak byly samé oslavy, setkání s přáteli, ...
Jídlu jsem se nevyhla.
Ve středu jsem se tedy odměnila hladovkou a pila jsem jen vodu a večer jsem si dala 30 minutové kardio.
Ve čtvrtek jsem si dala na snídani uzeného lososa s pár cherry rajčátky, kouskek salátové okurky a 2 toustové tmavé chleby. Pak jsem pila jen vodu a zelený čaj a večer kávu a kofolu, protože přišla kamarádka. Poté jsem dostala velký hlad, tak jsem si řekla, že dvěmi celozrnými houskami s avokádem to moc nepokazím. Odpoledne jsem běžela 20 minut na pásu a ještě trochu posilovala, takže spokojenost :).
Dneska jsem vstala kolem dvanácté, tak jsem si dala jogurt a pak uklízela a uklízela, hih. Teď jsem dojedla těstovinový salát s tuňákem s celozrnou hoskou, cherry rajčátky a kouskem okurky a jsem fakt nacpaná. Dneska cvičit asi nebudu, a udělámsi pěkný večer u knížky a čaje.
Zítra přijede kamarád a také tu přespí, takže toho jídla asi bude víc, ale určitě ne příliš, protože on taky schválně málo jí (a je jako proutek:()
No nic, mějte se květiny, doufám že rostete do krásy a já se zas ozvu.